Lidhje

Ceremonia e 51-të e Çmimeve Gremi


Këngëtari dhe kompozitori i grupit Led Xepelin, Robert Plant, dhe këngëtarja Alison Kraus po festojnë marrjen e çmimeve Grammy me të cilat u nderuan mbrëmë, gjatë ceremonisë së organizuar nga industria e muzikës në Los Anxhelos Ndërsa këngëtarja Rihana dhe i dashuri i saj Kris Braun nuk arritën të merrnin pjesë pas akuzave kundër këtij të fundit për ushtrim dhune ndaj një personi.


XS
SM
MD
LG