Lidhje

Promovohet në Tiranë libri për Kosovën


Nje grup studiuesish, historianësh dhe diplomatësh, si dhe qytetarë të Tiranës u mblodhen sot për të nderuar njëvjetorin e pavarësisë së Kosovës. Ata morën pjesë në promovimin e librit të akademikut Esat Stavileci "Rasti i Kosoves si çështje e të drejtës ndërkombëtare".

XS
SM
MD
LG