Lidhje

Pink, Majkëll Xhekson


Këngëtarja amerikane Pink, ka befasuar adhuruesit e saj me koncertin e ditës së martë në Nisë të Francës, i cili çeli zyrtarisht turneun e saj që do të zhvillohet deri në muajin tetor. Ndërkohë mbreti I muzikës pop, 50 vjeçari Majkëll Xhekson, ka vendosur të nxjerrë në ankand disa prej sendeve të tij personale dhe trofeve të fituara në vite. Do t'i ndiqni në programin tonë Muzika e së Dielës, më 1 mars.

XS
SM
MD
LG