Lidhje

Kryeministri i Kosovës: Ligji do të shtrihet në gjithë vendin


Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi premtoi se në veri të Mitrovicës nuk do të ketë vend për kontrabandistë dhe se ligjshmëria do të shtrihet në të gjithë vendin. Ai i bëri komentet pas takimeve që së bashku me Presidentin Fatmir Sejdiu pati në Uashington me zyrtarë të lartë amerikanë.

XS
SM
MD
LG