Lidhje

"Mjaft" proteston për Gërdecin


Organizata "Mjaft" zhvilloi sot në Tiranë një protestë para parlamentit në një vjetorin e aksidentit të Gërdecit. Vepritarët e organizatës kërkuan që politikanë të akuzuar për skandale dhe abuzime me detyrën të mos riciklohen më në jetën politike. Ndërkohë, debatet për ngjarjen e Gërdecit vazhdonin në sallën e parlamentit të Shqipërisë.


XS
SM
MD
LG