Lidhje

Së shpejti në DitarFilmi ”Wolverine”, nga e premtja, i pranishëm në kinematë amerikane.

Vazhdimi i triologjisë “X Man”, ka sërish protagonist aktorin australian Hugh Jackman, i cili në këtë film, është dhe bashkë producentë.

Për të rejat më të fundit nga biznesi i yjeve dhe industria e Hollivudit, ndiqni rubrikën tonë “Minutat e Hollivudit” ditën e premte, në programin televiziv Ditari.

XS
SM
MD
LG