Lidhje

SHBA : Çifti presidencial për herë të parë në një darkë intime


Presidenti amerikan Barack Obama dhe gruaja e tij Michelle dolën mbrëmë për herë të parë për një darkë intime, që kur zoti Obama mori detyrën.

Çifti presidencial shkoi për darkë tek restoranti i njohur Citronelle në zonën luksoze të Uashingtonit, Xhorxhtaun.

Lajmi i pranisë së tyre në restorantin francez u përhap me shpejtësi dhe qindra vetë u mblodhën për të parë presidentin dhe gruan e tij ndërsa hanin në restorant. Ata u përshëndetën ngrohtë kur dolën nga restoranti.

Kur u kthye, çifti bëri një shëtitje kapur për dore në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë.

XS
SM
MD
LG