Lidhje

Serialit të pullave amerikane i shtohet koleksioni i "The Simpsons"


Serialit të pullave në Shtetet e Bashkuara iu shtua këto ditë një koleksion i ri pullash.

Shërbimi postar në SHBA nderoi serialin e famshëm të filmave vizatimorë "The Simpsons".

Në janar të vitit 2010 seriali Simpsons mbush 20 vjet dhe koleksioni i ri i pullave është një prej vlerësimeve që po i bëhet me këtë rast filmave vizatimorë dhe personazheve të tij, aq të dashura për publikun amerikan, fëmijë e të rritur.//lk

XS
SM
MD
LG