Lidhje

Intervistë me kryetarin e Partisë Socialiste, Edi Rama


Në Shqipëri kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama thotë se në rast fitoreje në zgjedhjet e 28 qershorit qeveria e tij do të rivendosë marrëdhëniet me Fondin Monetar Ndërkombëtar. Në një intervistë për Zërin e Amerikës zoti Rama flet për objektivat e tij ne 100 ditet e para te qeverisjes dhe komenton per ecurinë e procesit parazgjedhor.

XS
SM
MD
LG