Lidhje

Eduard Selami: Këto zgjedhje nuk do të kontestohen


"Jam i bindur se Shqipëria do ta kalojë me sukses provën dhe sfidën e këtyre zgjedhjeve." Kështu është shprehur gjatë intervistës që dha në programin Ditari, ish kryetari i Partisë Demokratike, Eduart Selami.

XS
SM
MD
LG