Lidhje

KQZ debaton për votat e Fierit


Në Shqipëri, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi sot mes debatesh te shumta tabelat e rezultateve te zgjedhjeve te Shkodres dhe Fierit. Komisioneret dhe perfaqesuesit e partive politike replikuan per shume ore mbi menyren se si duhej administruar rezultati ne Fier.

XS
SM
MD
LG