Lidhje

Intervistë me Marigona Dragusha,  Mis Kosova Univers


Në Bahamas do të zhvillohet konkursi i bukurisë Miss Univers 2009. Në këtë konkurs merr pjesë dhe bukuroshja kosovare, Marigona Dragusha, e cila mban titullin Mis Universi 2009 për Kosovën.

XS
SM
MD
LG