Lidhje

Katy Perry, një yll i ri në muzikën pop


Katy Perry është një ndër yjet e rinj të popit dhe gjithnjë në ngjitje.

Kantautorja ka realizuar dy hite me diskun e saj të titulluar "One of The Boys" në klasifikimet e revistës Billboard me këngët "Hot N Cold" dhe "Waking Up In Vegas."

Ajo ishte kohët e fundit në Uashington për një koncert dhe u intervistua nga Zëri i Amerikës. Një portret të këngëtares së re mund ta ndiqni të dielën në programin Ditari, ora 18:00.

XS
SM
MD
LG