Lidhje

Spahiu komenton mbi incidentet në Prishtinë dhe Mitrovicë


Në Prishtinë, veprimtarët e lëvizjes "Vetëvendosje" sulmuan makinat e EULEX-it, ndërkohë që shtatë persona, pësuan plagë të lehta në një incident në në veri të Mitrovicës. Drejtori i televizionit të Mitrovicës, Nexhmedin Spahiu, në një intervistë me Zërin e Amerikës, komentoi mbi dy incidetet e së martes dhe çështje të tjera.

XS
SM
MD
LG