Lidhje

Shqipëri: Kryetarja Topallli viziton komunën e Postribës


Kryetarja e rizgjedhur e Parlamentit te Shqiperise, zonja Jozefina Topalli tha sot se sfidat me te ngutshme te Parlamentit te ri jane rritja e mireqenies ekonomike te shqiptareve si dhe vazhdimi i proceseve integruese per ne Bashkimin Europian.

Nderkohe, kryetarja Topalli u beri thirrje deputeteve te opozites qe te heqin dore nga bojkoti dhe te futen ne Parlament. Komentet e saj kryetarja Topalli i beri sot ne Shkoder, ku morri pjese në përkujtimin e 63 vjetorit të kryengritjes antikomuniste te Postribes.

XS
SM
MD
LG