Lidhje

Festivali i Venecias


Festivali i Venecias është gati për për t'u mbyllur dhe pjesëmarrësit presin të njihen me fituesit. Kinemaja amerikane paraqitet me filmin komedi ” The man who stare at Goat’s”, por vemendja e shtypit rozë është përqëndruar te Xhorxh Clooney i cili për herë të parë u shfaq ne publik me prezantuesen italiane Elisabetta Canalis. Marrëdhënia e tyre ka disa javë që është përfolur në gazetat rozë, dhe çifti nuk ka ngurruar të paraqitet së bashku në tapetin e kuq të Venecias. Hollësitë mund t'i ndiqni në Minutat e Hollivudit, të premten në Ditari.

XS
SM
MD
LG