Lidhje

Së Shpejti në Ditar


Në një intervistë për Zërin e Amerikës kryeministri shqiptar Sali Berisha diskuton për bojkotin e socialistëve, zhvlerësimin e monedhës dhe tema të tjera të politikës shqiptare. Ndiqni intervistën të dielën, më 27 shtator.

XS
SM
MD
LG