Lidhje

Opozita në Shqipëri deklaron se do të vazhdojë protestat


Ne Shqiperi Partia Socialiste tha sot se nuk heq dore nga protestat dhe se tani e tutje do te kerkoje largimin e kryeministrit Sali Berisha. Kryetari Edi Rama ju pergjigj akuzave te djeshme per korrupsion te kreut te mazhorances ndaj tij, po me akuza per perfshirjen ne korrupsion te kryeministrit dhe familjes se tij. Nga ana e tij zoti Berisha i cili mbreme foli per nje kupole mafioze qe sipas tij drejtohet nga kryebashkiaku Rama, njoftoi sot ngritjen e nje keshilli ligjor per luften kunder mafies me kollare sic tha si.

XS
SM
MD
LG