Lidhje

Njerëzit e famshëm përcaktojnë shpeshherë edhe prirjet në sjelljen e të tjerëve


Në ditët tona, njerëzit e famshëm përcaktojnë shpeshherë edhe prirjet në sjelljen e njerëzve: një prej tyre është edhe marrja e ideve për të bërë dhurata.

Pra këtë stinë festash, idetë për të blerë dhurata mund t'i gjesh tek artistët që admiron më tepër. Kështu psh, varsja e dizenjatores Jennifer Zeuner është preferuar nga disa aktore të famshme. Atë e kanë veshur emra të famshëm, si Elizabet Taylor, Lauren Conrad dher Nikki Hilton. Po ashtu mjaft të preferuara janë bizhuteritë e Jennifer Meyer-sit, të cilat i kanë mbajtur aktoret Jennifer Aniston dhe Gwen Stafani.

Ne se nuk i keni blere ende dhuratat, mund te merrni disa ide nga produketet qe perdorin Yjet e Hollivudit. //iç//

XS
SM
MD
LG