Lidhje

Fillon përmirësimi i gjendjes në zonat e përmbytura në Shkodër


Dita e sotme ka shënuar rënie të nivelit të ujrave në zonat e përmbytura prej dy javesh ne Shkodër. Sot eshte mundesuar rihapja e korridorit rrugor drejt Komunes se permbytur te Dajcit dhe disa fshatrave te tjera, duke lejuar dergimin e ndihmave ne rruge tokësore. Po sot ne zonat e permbytura ishin edhe Presidenti Topi se bashku me disa ambasadore, te cilet shprehen solidaritet me banoret duke premtuar mbeshtetje.

XS
SM
MD
LG