Lidhje

Majko, i bindur që pas tryezës së Presidentit, PS do të hyjë në Parlament


Për të biseduar më gjerë për çështjen e krizës politike në Shqipëri kemi sot të ftuar në studio zotin Pandeli Majko, anëtar i Kryesisë së Partisë Socialiste, i cili ndodhet në Washington për të marrë pjesë në Mëngjesin Kombëtar të Lutjeve të organizuar nga Kongresi amerikan, që përfshin një sërë takimesh, dreka dhe darka, në formën e një forumi, ku pjesëmarrësit, udhëheqës politikë, dhe të biznesit kanë rastin të njihen dhe të diskutojnë me njëri tjetrin.

XS
SM
MD
LG