Lidhje

Presidenti Topi shpall tryezën e bisedimeve


Presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi njoftoi sot se tryeza e bisedimeve mes kryeministrit Sali Berisha dhe kryetarit socialist Edi Rama do të zhvillohet në fund të kësaj jave. Vendimi i presidentit erdhi pas takimeve që ai pati sot me ambasadorin amerikan dhe ata të Bashkimit Europian si dhe pas kontakteve që ka patur si me kryeministrin ashtu dhe me kryetarin socialist.

XS
SM
MD
LG