Lidhje

Intervistë me Jozefina Topalli dhe Luan Rama - 2001-07-23


Dëgjoni intervistën që kolegu ynë Arben Xhixho i mori nënkryetares së Partisë Demokratike dhe Sekretarit për Marrëdhënie Publike të Partisë Socialiste.

XS
SM
MD
LG