Lidhje

Interviste me Fatos Nanon - 2001-12-04


Komiteti drejtues i Partise Socialiste vazhdon edhe sot analizen e marredhenieve te veshtiresuara midis partise dhe qeverise se saj. Ky debat u fillua disa jave me pare nga kryetari i partise, Fatos Nano, i cili u shpreh per nje krize morale te partise dhe abuzime me postin nga ana e disa qeveritareve. Mund te degjoni intervisten qe Zeri i Amerikes i mori kryetarit te Partise Socialiste.

XS
SM
MD
LG