Lidhje

Debati Nano-Meta (31 janar) - 2002-01-31


Në debatin e tyre të parë publik kryeministri Ilir Meta dhe kryetari socialist Fatos Nano treguan se edhe pas dorëheqjes së kryeministrit dhe takimeve të zgjatura në kryesinë e partisë, zgjidhja e krizës së qeverisjes socialiste është ende larg përfundimit

XS
SM
MD
LG