Lidhje

Tiranë, parlamenti fillon nesër debatin - 2002-03-17


Në Tiranë, parlamenti shqiptar do të fillojë të hënën debatin rreth punës së prokurorit të përgjithshëm, Arben Rakipi. Një mocion për shkarkimin e tij është kërkuar nga opozita, ndërsa forcat politike e drejtuesit e tyre në Tiranë po zhvillojnë debate të ashpra pro dhe kundër tij.

XS
SM
MD
LG