Lidhje

Interviste me Ali Ahmetin - 2002-03-25


Keshilli Bashkerendues i bllokut politik shqiptar ne Maqedoni i kryesuar nga ish perfaqesuesi politik i UCK-se, Ali Ahmeti u beri thirrje shqiptareve qe te respektojne shtetin ligjor dhe marrevershjen e Ohrit. Ne nje apel te bere publik sot, Keshilli u kerkoi shqiptareve ne Maqedoni qe te tregojne disipline institucionale.

XS
SM
MD
LG