Lidhje

Intervistë me Spartak Braho dhe Spartak Ngjela - 2002-04-25


Deputeti socialist Spartak Braho pranon gjithsesi se vendimi i Gjykatës Kushtetuese është i zbatueshëm. Deputeti demokrat Spartak Ngjela kërkon shkrirjen e Gjykatës Kushtetuese.

XS
SM
MD
LG