Lidhje

Steiner viziton Mitrovicën - 2002-06-01


Shefi i UNMIK-ut Michael Steiner vizitoi sot të dyja pjesët e qyetit të ndarë të Mitrovicës. Gjatë kësaj vizite ai u angazhua për bashkimin e qytetit, vendosjen e tolerancës ndërmjet komuniteteve dhe luftën kundër krimit të organizuar.

XS
SM
MD
LG