Lidhje

Intervistë me presidentin Alfred Moisiu - 2002-07-24


Mbështetja e dialogut mes forcave politike, angazhimi për nënshkrimin e marrëveshjes me BE, dhe problemet e drejtësisë,për të frenuar përmasat e korrupsionit, do të jenë prioritet e punës së presidentit të ri të vendit, Alfred Moisiu. Këto komente president Moisiu i bëri gjatë një interviste të shkurtër me korrespondentin tonë në Tiranë Armand Mero, pak përpara betimit të tij në parlament.

XS
SM
MD
LG