Lidhje

Vazhdon gjendja e rënduar në Kakavijë dhe Kapshticë - 2002-08-30


Edhe të premtën në pikat kufitare të Shqipërisë me Greqinë disa mijëra emigrantë shqiptarë vazhdojnë të presin në radhë kilometrike për të kaluar përmes doganave greke. Kjo situatë hyri sot në ditën e 12-të, ndërkohë që nuk ka ende shenja normalizimi./az

XS
SM
MD
LG