Lidhje

Përkujtohet 5-vjetori i vdekjes së Nënë Terezës - 2002-09-05


Sot pasdite në Shkodër, me rastin e 5-vjetorit të vdekjes së Nënë Terezës, rreth 2 mijë besimtarë u lutën që ajo të shpallet sa më shpejt shenjtore. Krye-ipeshkvi i Shkodrës, Ëngjëll Massafra, u bëri thirrje besimtarëve të jenë krenarë për bamirësen shqiptare dhe të ndjekin shembullin e saj.

XS
SM
MD
LG