Lidhje

Policia shqiptare godet rrjetet e drogës - 2002-09-07


Policia në jug të Shqipërisë bllokoi dy ditët e fundit sasi të mëdha narkotikësh të nisura drejt Italisë dhe Greqisë. Në Gjirokastër dhe në Fier forcat e antidrogës pritet të vazhdojnë goditjen e pjesëtarëve të tjerë të rrjeteve të trafikut të drogave. //az

XS
SM
MD
LG