Lidhje

Në Tiranë, sot dhe nesër veprimtari përkujtimore për  11 Shtatorin - 2002-09-10


Në Tiranë, Grupe të ndryshme intelektualësh dhe artistësh do të mbajnë sot dhe nesër një sërë veprimtarish përkujtimore kushtuar tragjedisë së 11 shtatorit në Shtetet e Bashkuara. Midis veprimtarive të shumta spikatin botimi i një libri nga studjues dhe gazetarë rreth kësaj ngjarrjeje si dhe disa koncerte përkujtimore me rastin e 1 vjetorit të sulmeve terroriste kundër Shteteve të Bashkuara. //ze

XS
SM
MD
LG