Lidhje

Manovara të NATO-s në Kosovë - 2002-09-15


Rreth 3 mijë e 300 trupa nga forcat strategjike rezervë të NATO-s do të marrin pjesë në një stërvitje 10 ditëshe që fillon sot në Kosovë, por edhe në Bosnje-Hercegovinë. Zyrtarët e forcës paqeruajtëse në Kosovë, thanë se këto manovra zhvillohen çdo vit dhe nuk kanë të bëjnë me zhvillimet në Maqedoni.

XS
SM
MD
LG