Lidhje

Instituti Republikan: zgjedhjet në Maqedoni të drejta dhe të qeta - 2002-09-17


Instituti Ndërkombëtar Republikan amerikan ka bërë raportin paraprak mbi zgjedhjet parlamentare të së dielës në Maqedoni, duke i vlerësuar ato si të drejta dhe të qeta.

Pjesëmarrjen e madhe të votuesve në zgjedhje ky institut e interpreton si votëbesim ndaj proceseve demokratike. //kk

XS
SM
MD
LG