Lidhje

Keqësohet edhe më tej gjendja në Lezhë dhe Shkodër - 2002-09-25


Gjatë ditës së mërkurë u keqësua edhe më tej gjendja në zonat e përmbytura në qarqet e Lezhës dhe të Shkodrës. Më problematike janë disa prej digave të përrenjve të cilat rrezikohen të shëmben. Ndërkohë, autokolona të qeverisë greke po shpërndajnë ndihma në këto zona. //az

XS
SM
MD
LG