Lidhje

Në Shqipëri kapet një sasi e madhe narkotikësh - 2002-10-13


Të paktën 2 ton marijuanë e presuar dhe 2,5 kilogram heroinë u zbuluan dje nga policia shqiptare në qytetin e Fierit. Droga ishte fshehur në banesën e dy vëllezërve Iliaz dhe Shkëlqim Çela, të cilët u arrestuan nga forcat e policisë. Kjo është sasia më e madhe që mund të jetë zbuluar në Shqipëri, në 10 vjetët e fundit, që kur nisi kultivimi i marijuanës.//ic//

XS
SM
MD
LG