Lidhje

Moisiu: Vendimi i BEsë për hapjen e bisedimeve, arritja më e madhe - 2002-10-22


Presidenti i Republikës Alfred Moisiu e konsideroi sot vendimin e BE për hapjen e bisedimeve me Shqipërinë si arritjen më të madhe të vendit të tij në politikat e saj të integrimit.

Këto komente presidenti Moisiu i bëri me anë të një mesazhi drejtuar sot institucioneve shtetërore dhe qytetarëve shqiptarë.

//rd//

XS
SM
MD
LG