Lidhje

Në Kosovë mbyllet fushata parazgjedhore - 2002-10-25


Në Kosovë subjektet politike mbyllën mbrëmë fushatën 45-ditëshe zgjedhore, ndërsa sot po mbretëron heshtje para votimeve të nesërme për pushtetin vendor. Dita e sotme shënon përgatitjet e fundit teknike për këto zgjedhje. Autoritet ndërkombëtare dhe ato vendore u kanë bërë thirrje qytetarëve që të marrin pjesë masive në votime.//ic//

XS
SM
MD
LG