Lidhje

Administratori i Kosovës takohet me zyrtarë jugosllavë në Beograd - 2002-10-30


Administratori i Kombeve të Bashkuara për Kosovën, Michael Steiner u takua të merkuren në Beograd me zyrtarë të lartë serbë dhe jugosllavë duke përfshirë presidentin Vojisllav Koshtunica. Siç njofton korrespondenti ynë në Beograd, Fahri Musliu, bisedimet u përqendruan te zgjedhjet e 26 tetorit dhe te mundësitë për decentralizimin e pushtetit në Kosovë //ss//

XS
SM
MD
LG