Lidhje

Moisiu-Nano bien dakord për drejtuesin e ri të Shërbimit Informativ - 2002-11-16


Presidenti i Republikës Alfred Moisiu deklaroi sot se ai dhe kyeministri Fatos Nano kanë rënë dakort për drejtuesin e ri të Shërbimit Informativ dhe se emërimi i tij do të bëhet në fillim të javës së ardhshme.Presidenti Moisiu i bëri këto komente gjatë një konference shtypi ku ai pasqyroi veprimtarinë e tij gjatë tre muajve të parë që kur u vu në krye të shtetit shqiptar. //ss//

XS
SM
MD
LG