Lidhje

Ministri i jashtëm shqiptar takohet me homologun e tij jugosllav - 2002-11-26


Zëvendëskryeministri dhe ministri i jashtëm i Shqipërisë Ilir Meta u takua sot në Beograd me ministrin e jashtëm jugosllav Goran Svillanoviç me te cilin nënshkroi tri marreveshje bashkepunimi dypalësh.

//rd//

XS
SM
MD
LG