Lidhje

Shkarkohen dy zyrtarë shqiptarë pas incidentit protokollar në pritjen dhe përcjelljen e Kryeministrit të Kosovës Bajram Rexhepi - 2002-11-30


Dy zyrtarë të lartë të ministrisë së Jashtme shqiptare u shkarkuan dje pas dite pas incidentit protokollar në pritjen dhe përcjelljen e Kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Zoti Rexhepi dhe udhëheqës të tjerë të lartë të Kosovës ishin në Shqipëri për të marrë pjesë në festimet e 90 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së vendit.//ic//

XS
SM
MD
LG