Lidhje

Organizata Botërore e Shëndetësisë: Po, kërkesës së ministrisë maqedone - 2002-12-12


Kërkesës së Ministrisë maqedone të Shëndetësisë për të ndihmuar në hetimet rreth helmimit të dhjetra nxënësve dhe mësuesve në shkollat e vendit, Organizata Botërore e Shëndetësisë iu përgjigj të enjtën pozitivisht. Ditët e fundit nxënës dhe mësues shqiptarë u shtruan në spitale me shenja helmimi. //az//

XS
SM
MD
LG