Lidhje

Kryeministri Nano - vendeve të Evropës Lindore dhe Jugore: Bashkërendim përpjekjesh kundër trafikut të qenieve njerëzore! - 2002-12-12


Kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano, u bëri thirrje vendeve të rajonit të bashkërendojnë përpjekjet kundër trafikut të qënieve njerëzore, si dhe të gjithë llojeve të trafikëve të tjerë të paligjshëm. Këtë thirrje zoti Nano ua drejtoi të enjtën pjesëmarrësve në takimin njëditor të Tiranës në kuadër të Paktit të Stabilitetit. //az//

XS
SM
MD
LG