Lidhje

Kryeministri Nano u kërkoi deputetëve socialistë të mbështesin projektbuxhetin e vitit 2003. - 2002-12-17


Kryeministri Fatos Nano kërkoi të martën, më 17 dhjetor, mbështetjen e deputetëve të partisë së tij për miratimin gjatë kësaj jave në Parlament të Projekbuxhetit për vitin e ardhshëm. Kryeministri deklaroi edhe një herë se ky projektbuxhet garanton një zhvillim të qëndrueshëm dhe rritje reale të ekonomisë. //ad//

XS
SM
MD
LG