Lidhje

Maqedonia gëzon mbështjetje për integrimin në strukturat euroatlantike - 2002-12-18


Katër ambasadorët e organizatave dhe vendeve më me ndikim në Maqedoni thanë në Shkup se Maqedonia gëzon mbështetjen e Perëndimit për integrim në strukturat euro-atlantike, por për arritjen e këtij objektivi, asaj i mbetët ende shumë për të bërë.

//rd//

XS
SM
MD
LG