Lidhje

Parlamenti shqiptar voton për projekt-buxhetin e vitit 2003 - 2002-12-19


Parlamenti shqiptar do të votojë sot për projekt-buxhetin e vitit të ardhëshëm. Opozita, e cila ka bërë kritika të ashpra ndaj projektit të paraqitur nga qeveria propozoi dje disa amendamente për përmirësimin e tij. Por socialistët i kanë votat e nevojshme për buxhetin e vitit 2003 dhe ende nuk dihet nëse propozimet e opozitës do të merren parasysh prej tyre.//ic//

XS
SM
MD
LG