Lidhje

Dëbora e madhe bllokon rrugët në Veri të Shqipërisë - 2003-02-06


Dëbora e madhe që ka ra gjatë natës së kaluar ka blokuar thuajse të gjithë segementët rrugore që shkojnë drejt zonës veriore të Shqipërisë. Zyrtarët vendorë pohojnë se trashsia e dëborës ka arritur në një metër e gjysëm dhe se deri sot në mes-ditë është blokuar edhe rruga që lidh Shqipërinë me Kosovën //ss//

XS
SM
MD
LG